Stres..?

26. července 2014 v 13:10 | Kaila |  Články
Growl!
Většina z vás, je jistě už v 6. - 7. třídě, a zanedlouho se bude připravovat do osmičky.
Nevím jak vy, ale já už se při pomyšlení na školu třepu strachy.Už jen to pomyšlení, že ještě dva roky..a opustím ochranná křídla základní školy a vrhnu se na střední. Ale ještě větší strach mám z toho, co budu muset pro střední školu udělat, aby mne vzali. Co když mě nevezmou? Nemám nic jiného, co bych v budoucnu chtěla dělat. Tak nějak si uvědomuji, že mé dětství pomalu ale jistě končí.
Navíc, jak znám své štěstí, nevezmou mě :I
No, ale dost těch keců o škole, takhle vám přece nebudu kazit prázdniny, a zřejmě bych to teď měla hodit za hlavu i já.

Na chatě -
No, mohla bych se s vámi podělit i o zážitky, které jsem zažila na čerstvém vzduchu :D
Dohromady jsem byla na chatě se sestřenicí, tetou a strejdou dva týdny.První týden byl docela pohodový, pořád jsme skákali na trampolíně, byli v bazéně, špehovali souseda, který byl náhodou v našem věku, takže jsme neodolaly a musely ho nějak rozkecat, i když to byl zatím nejstydlivější člověk, kterého jsem kdy poznala.
Úterý - Takhle už jsme skákali na trampolíně tři, vlastně nás skákalo tak přes dvacet, pokud se počítají i mrtvé mouchy, zase pohodový den.
Středa - Kryťák koupák! :D pět minut ve výřivce, dvě hodiny v bazénu, co víc říct :D
Čtvrtek - vyrazili jsme do Jablunkova na nákupy, ani byste nevěřili, kolik toho teta nakoupí, takhle plný vozík jsem snad ještě nikdy neviděla.
Pátek - Začaly mě zajímat časopisy "Enigma", které mi ukázala sestřenka a četla, četla, četla.. (doporučujuuu OuO)
Sobota - ráno v 7:00 jsem vstala, rodiče pro mě přijeli.Dál to znáte, sraz! :3 (nejlepší den vůbec x3 )
Neděle - poslední den, kdy jsem si mohla vychutnat klid, najíst se bez toho, aby někdo mlaskal, a bez dalších nechutností, které sestřenice dělala.
Pondělí - teta pro mě přijela, jely jsme nakupovat (zase hora jídla v košíku) a vyrazily zpátky na chatu.
Úterý - zase pohodový den, ale roztrhali mi Enigmu, smradi.
Středa - BOBOVÁ DRÁHA! °U° Řeknu vám, jet na plný pecky a nebrzdit..je BOŽÍ x3 (až na to, že jsem měla pocit že z toho vozíku vyletím c: )
Čtvrtek - Pohoda :D opíkání párků - ještě nikdy jste neslyšeli takové úchylnosti, jako když jsme my tři opékali párek :B
Pátek - Ani nevíte, jak už jsem se těšila domů za koťátkem, které jsem si v sobotu měla vzít domů.
Sobota - Konečně doma! :D koťátko jsem si spokojeně nesla domů a tohle je vlastně konec mého "dobrodrůža" :D
Jo, abych nezapomněla (jak mám ve zvyku), 13. 8 (nebo kdy) jedu na tábor s koňmi, takže tady 10 dní nebudu.Doufám, že to tam bude super a že se tam něco naučím :D
Tohle je tak vše, doufám, že jste neusli a doufám, že...*ZzZzzzz*
Obrázek (c) me
Character (c) Assia :iconassia456:


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jessika Jessika | 27. července 2014 v 11:48 | Reagovat

co se týče té stresové části, musím říct že osmička tak těžká není, co je na ní ale vyloženě těžké je snad jen matika (alespoň pro mě) pokud jsi ale nezahálela v sedmičce a dávala pozor tak to pro tebe nebude problém :). Co se týče výběru střední školy, tak jestli budeš mít to štěstí co sem měla já tak si budete dělat testy, které ti pak určí na kterou školu se dle zálib,známek,povahy, atd, hodíš. Ale já nevím, ty tak hezky maluješ :3 mohla bys jít na umělku, nemyslíš? Každopádně, je fakt, že teď sou prázdniny a neměla bys to tak řešit a užívat si prázdnin! :D k té veselejší části článku :D: ten časák Enigma...o čem to je? nikde jsem název takového časopisu nikdy neviděla :D Co se týče párků....my zas se třídou šli na konci prázdnin opejkat, a to taky byly samé úchylné řeči... :D bohužel někteří se tak smáli, až jim buřt spadnul do ohně a bylo po prdeli :D. Joa, ten tábor s koněma, ať se ti tam líbí! :) a hlavně z koní nepadej :D

2 Ancarie Ancarie | E-mail | Web | 7. srpna 2014 v 22:48 | Reagovat

Nemusí tě nutně vzít na tvou vysněnou školu, ale vždy máš šanci se na nějakou dostat. Stres a obavy z toho mít nemusíš. Hůře než já dopadnout nemůžeš .. a vidíš, přeci jen jsem se na školu, kterou jsem chtěla na kterou jsem s jistotou sázela .. dostala :)
Neboj, dopadne to všechno dobře.

Chudáci mouchy .. určitě z nich byly placičky :( .. muší placičky.

Nu, každopádně vidím, že tvoje léto je v plném rozjezdu a alespoň můžeš říci, že jsi někde byla. To se u mě moc říct nedá. Ale hodně přeju, aby vyšel ten tábor v pohodě a krásném počasí. V dešti se přeci jen blbě jezdí a když už, tak budete zavřeni někde v jízdárně .. venku se jezdí lépe :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.