The Walking Dead

15. května 2015 v 19:10 |  Články
Vítejte ve světě, kde existují jen živí a nemrtví. Při této větě mě nenapadá jiná věc, než seriál s názvem "The Walking Dead". I já jsem podlehla "kouzlu" tohohle úžasného seriálu, který jistě všichni znáte. Je tady další názorovka, tentokrát na tento seriál.Můj názor na TWD je jednoduchý - seriál je luxusní. Děj, zpracování i postavy se mi strašně líbí. Nedoporučuji ale TWD slabým povahám, ubrečeným lidem (takže bych se na to sama dívat neměla??) a těm, co se pozvrací i při pohledu na mrkev.
Někdy vám při sledování vyskočí srdce z hrudníku, netušíte co se stane, co bude dál. Někdy se objeví vážně nechutné momenty, ale to se vsákne.
Co se týče postav - oblíbenou postavu si najdete velmi rychle, co se týče mě - našla jsem si rychle i postavy, které jsem nesnášela a upřímně...ulevilo se mi, když umřeli :D ( jsem strašně zlej člověk ).
Příběh je jednoduchý - s hlavní postavou, která je postřelena se ocitáte v nemocnici, kde už něco není jako dříve. Copak v nemocnicích je na zdech litr krve? No, maximálně tak když nějakej děda neumí jezdit s vozíkem a na chodbě nejsou přechody ( ale dost už mých zlomyslných myšlenek). Chlapík v bílé nemocniční košili o pár minut později vychází ven, kde opravdu něco nesedí. V tento moment se příběh rozjíždí a chlapík si nalézá nové společníky, nové zbraně, hledá jídlo..zkrátka bojuje o přežití.
Snažila jsem se to sepsat nějak bez spoilerů, i když to se mi asi nepodařilo :D
Nevěřím, že by někomu u tohoto seriálu nespadla ani jedna slza, nebo se z nervů nekatapultoval do vesmíru.
Ještě bych vám jedním music videem chtěla představit své dvě oblíbené postavy - bratry Merla a Daryla Dixonovi. Jasně, je hodně filmů o sourozencích, každej druhej člověk, kterého znáte má sourozence, ale vztah mezi Darylem a Merlem je zvláštní, hezký a...smutný. ( pokud jste seriál neviděli, nedívejte se, video obahuje spoilery )

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.