Deník malého chlupáče

30. července 2015 v 22:33 | Kai Fortinus |  Články
Zdravím všechny! Jelikož série "Deník málého chlupáče" tak trochu umřela, rozhodla jsem se jí zase trochu oživit, takže je tu nový den ze života mého psíka!

"Yaaaw! Další krásné ráno!" pomyslel jsem si a sedl si vedle paničky.Chvíli jsem se na ní koukal a doufal, že už se konečně probudí. Stále nic. Šťouchal jsem do ní packou a zkoušel vrčet, ale spala jako mrtvá. Vzdal jsem to a vyskočil si na svou rozhlednu, na které má pánička takovou tu svítící věc, do které pořád kouká. Podíval jsem se z okna a nikde ani kočka. "To snad všichni umřeli?!" pomyslel jsem si a v tu ránu jsem uviděl cizí kočku, jak leze přes náš plot. "KOČKA!" vyštěknul jsem a probudil tím paničku. "Badíku!!" zařvala na mě a pak jí polapila ta strašná teplá věc, pod kterou spí! Rychle jsem utíkal za ní a snažil se jí vyhrabat, pod tou divnou věcí jsem ale slyšel jenom smích. Nechápal jsem, čemu se tak řehtá, když jí sežrala ta věc. Za chvíli vylezla a snesla mě dolů po schodech, kde už na mě čekaly granule v takové té dírovaté věci do které se dávají další věci. Potom mě vypustili ven, hned jsem šel hledat toho cizího kočičího vetřelce. Venku jsem potkal Darýho, našeho kocoura a mého kamaráda. Přišel jsem k němu a zeptal se ho co dělá. "Chytil jsem myš!" odpověděl mi. Kouknul jsem se na divnou chlupatou věc s holým ocasem. "No fuj, kámo, jak tohle můžeš dělat!" Zatřepal jsem nad tím hlavou a šel si po svých.
Když mě panička zavolala domů, odjeli někam pryč. Chvíli jsem jen tak ležel a přemýšlel, kdy se asi vrátí. Po chvíli jsem ale začal mít hlad a ta dírovatá věc byla prázdná. Hledal jsem, jestli někde na zemi neleží jídlo, ale nic jsem nenašel. Potom mě napadlo podívat se do velké bedny, do které moji lidi dávají paptíře, tedy..myslím, že se jim tak říká, od ňamek. Vyskoči jsem a držel se tlapkama bedýnky, ale optarně! Vím, že to mám zakázané. Když jsem čichal něco dobrého v bedýnce, prudce se otevřely dveře, zlekl jsem se a spadl do bedýnky. Když to po chvilce panička zjistila, měl jsem pěkný problém. Šel jsem za paničkou do pokoje, která zase seděla u svítící bedny s čudlíky a to se mě zase nelíbilo! "Vrrr".. zavrčel jsem tiše. Podívala se na mě a zvedla se.. šla pomalu ke mě. Vím, co tohle znamená! Zaštěkal jsem a ona začala utíkat, začal jsem jí honit. Běžela za komín a přes pokoj a takto pořád do kolečka, už mě to přestalo bavit, že jí nemůžu chytit! Začal jsem se vztekat a běžel rychle na proti ní. Ona začala pištět, čehož jsem se strašně zlekl a utekl se schovat pod rozhlednu...ehm, ne že bych se bál, to jen tak ..pro jistotu.


Okay, tohle bylo trochu slabší, ale bohužel je to psáno podle opravdových zážitků mého psíka, takže se nezlobte :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co si myslíš o této sérii vyprávění "Deník mého chlupáče"?

Je to super, pokračuj! :) 91.7% (11)
Je to roztomilé, ale chce to nějak upravit.. 8.3% (1)
Je to nic moc 0% (0)
Nelíbí se mi to :( 0% (0)
Vůbec v tom nepokračuj! :I 0% (0)

Komentáře

1 Ancarie Ancarie | E-mail | Web | 5. srpna 2015 v 19:47 | Reagovat

Možná jen někdy bych si dávala pozor na to, jak navazuješ na některé události a na některé věty. Chápu, že je chceš udělat zábavnější, zároveň z pohledu psa, že se jmenují jinak apod. .. ale někdy to poté nedává smysl.
Viz. třeba to s tou dekou. Jednou píšeš, že pesan ví co to je a že se tím lidé přikrývají. Poté ale navazuješ na to, jako kdyby to najednou zapomněl a že tě to "snědlo". Hned na to, že z pod toho vylezeš, i když tě to mělo sníst. Jen na tyto věci tedy pozor příště. Ale celkově je fajn to číst. Je to něco jiného, zároveň roztomilého i komediálního :)

2 Kai Kai | 17. srpna 2015 v 18:35 | Reagovat

[1]: Tohle mě dost zlobí upřímně, někdy zapomínám i na ty názvy a místo toho jeho názvu napíšu normálně třeba "koš" :D
Se nesoustředím vůbec :c :D
Je i uklidňující to psát, někdy bych chtěla natočit a nadabovat Badíka a udělat z toho celé jedno video :D

3 Ancarie Ancarie | E-mail | Web | 18. srpna 2015 v 11:58 | Reagovat

[2]: Takové video by mohlo zabrat i roky, jelikož přeci jen sehnat perfektní moment a jeho pozornost nebude tak jednoduché.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.